Tento web používá k analýze návštěvnosti a poskytování funkcí sociálních médií soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ECONOMIS.CZ

Obchodní podmínky pro veřejná školení

 

Objednávka školení 

1. Vyplňte on-line objednávku na našich internetových stránkách www.economis.cz. 
2. Odešlete objednávku. 
3. Po odeslání objednávky se Vám zobrazí tyto dokumenty (jež budou následně automaticky odeslány i na Vámi uvedenou e-mailovou adresu): 
    a) potvrzení objednávky, 
    b) zálohová faktura v případě platby převodem (viz platební podmínky). 
Internetové objednávky se přijímají nejpozději 2 pracovní dny před zahájením školení, pozdější přihlášení je možné po telefonické domluvě.

 

Platební podmínky 
Objednávky odeslané 5 a více kalendářních dnů před datem konání školení 
Poplatek zaplaťte bankovním převodem dle údajů uvedených na zálohové faktuře. Splatnost faktury bude stanovena na 10 či méně dnů před datem konání školení. Nebude-li poplatek připsán na náš bankovní účet nejpozději v den splatnosti, bude Vám rezervované místo přenecháno dalšímu zájemci. Na základě přijaté zálohy bude vystaven a e-mailem odeslán daňový doklad ve formátu "pdf". Vyúčtovací fakturu obdrží posluchači při prezenci. 

Objednávky odeslané 4 a méně kalendářních dnů před datem konání školení 
Platba v hotovosti při prezenci.

 

Ostatní informace 
Detailní informace o školení včetně akcí a slev jsou uvedeny v pozvánce na školení. Účast na školení lze stornovat pouze písemně, a to nejpozději 2 pracovní dny před datem konání. Vyhrazujeme si právo zrušit školení z organizačních důvodů (např. nemoc lektora). Za případné škody vzniklé zákazníkům v souvislosti se školením ručíme do výše zaplaceného poplatku. V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. je pro zpracování osobních údajů nezbytný souhlas poskytovatele. Objednávku prosím odešlete pouze v případě, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů v ní uvedených dodavatelem školení. Tyto údaje budou zpracovány za účelem informace o změnách nebo nových školení po dobu organizace vzdělávacích akcí dodavatelem.Patříte-li mezi zákazníky, kteří si nepřejí, aby jim byly zasílány informace o našich dalších školeních, sdělte nám to prosím e-mailem na adresu info@economis.cz.
Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas s těmito obchodními podmínkami.

 

Organizátor školení 
ECONOMIS CZ s.r.o. 
Varenská 3101/49, 702 00 Ostrava
IČ: 29462771, DIČ: CZ29462771, Zápis v obchodním rejstříku Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 55271
telefon: 775 906 870, e-mail: info@economis.cz, informace a on-line objednávky: www.economis.cz