Tento web používá k analýze návštěvnosti a poskytování funkcí sociálních médií soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ECONOMIS.CZ

Pozvánka na akci našeho partnera - Komory certifikovaných účetních
Datum: 8-15.9.2018
Místo konání: Chorvatsko, ostrov Mljet, Pomena, Hotel Odisej
Lektor: PhDr. Miloslav HRUBÝ - poradce a lektor v oblasti manažerského a osobnostního rozvoje, psycholog.


Program

Jednotlivé bloky: 

SEBEPOZNÁNÍ

Harmonie mezi osobností a způsobem komunikace s lidmi ve vašem okolí (KDO JSEM JÁ). Pouze tehdy, když znáte své osobní silné stránky, slabiny a limity, budete moci vědomě zvolit správné komunikační metody a techniky s vaším okolím. Techniky, jak realizovat vnitřní změnu, jak vyvolávat pozitivní pocity a utlumovat negativní. Rozvíjení svého talentu. NLP a seberozvoj.

POZNÁNÍ JINÝCH LIDÍ

Charakteristické osobnostní rysy klientů a spolupracovníků (KDO JSOU MOJI KLIENTI A SPOLUPRACOVNÍCI). Osvojení si dovednosti poznat osobnosti svých klientů a spolupracovníků. "Automatickým" výsledkem sebepoznání a poznání (porozumění) druhých, je zvýšení vašich prezentačních kompetencí. Umění, jak se prosadit.

MOTIVACE

Motivace jako klíčový faktor úspěchu. Jak dosáhnout vyšší úrovně motivace? Rovnováha mezi výkonovým, vztahovým i odborným potenciálem osobnosti vede k vašemu bezpečí. Vnitřní a vnější motivace. Energizace k realizaci cílů. Jak vést vyrovnaný zdravý život?

TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE

Týmová spolupráce a komunikace. Jak využít potenciál týmu, jak jej efektivně doplnit a vhodně využívat potenciál jednotlivých členů týmu v měnících se podmínkách okolního prostředí? Jak vytvořit tým, aby mezi sebou všichni spolupracovali a dokázali si rozumět? Praktická realizace týmové spolupráce.

INDIVIDUÁLNÍ KOUČOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮ K HARMONIZACI OSOBNOSTI

Program lze na místě zpřesnit podle konkrétních požadavků.

Cena
Základní cena: 16 990 Kč 
Snížená cena:  15 490 Kč - platí pro členy Komory certifikovaných účetních a účastníky přihlášené prostřednictvím vzdělávací agentury ECONOMIS CZ s.r.o.

Cena zahrnuje: přednášky, podkladové materiály, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s balkonem (moře), polopenzi, pobytovou taxu (při sedmidenním turnusu).
Možnost prodlouženého pobytu při letecké dopravě pátek - neděle.

Doprava:
- bus: cena cca 2 790,- Kč, odjezd dne 7. září odpoledne, příjezd dne 16. září. Místa a časy odjezdu budou upřesněny,
- letecky: cena cca 6 200,- Kč, odlet z Prahy dne 9. září (základní turnus) ve 12:15 hod., přílet dne 16. září odpoledne v 16:30 hod. - další bude upřesněno (při pozdějším přihlášení může být cena letenky vyšší),
- individuální,
- transfery - cena bude upřesněna.

Možnost zajištění cestovního pojištění.

Storno: bezplatné  do  30  dnů  před  odjezdem (s výjimkou letenky - viz dále), ve  výši  50 %  od 29 do 10 dnů, ve výši 75 % od 9 dnů do 4 dnů, ve výši 100 % od 3 dnů. U letenek storno ve výši 10 % do šesti týdnů před odletem, ve výši 50 % do tří týdnů před odletem, ve výši 100 % později.

Bližší informace a objednávka

Máte-li zájem o bližší informace, zašlete dotaz na e-mail: info@economis.cz.
Máte-li zájem akci objednat, zašlete požadovaný počet míst a fakturační údaje na e-mail: info@economis.cz.