Tento web používá k analýze návštěvnosti a poskytování funkcí sociálních médií soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ECONOMIS.CZ

Číslo školení: 1815 - Objednávka zde
Datum: 28.05.2018, 9.00 – 16.00h (prezence od 8.30h)
Lektor: Marek Reinoha, lektor a poradce v oblasti DPH, cel a unijního obchodu


Program
Cílem školení je prohloubit znalosti posluchačů při řešení praktických příkladů zaměřených na uplatňování DPH v zahraničním obchodě. Řešení příkladů bude předcházet připomenutí nezbytných teoretických znalostí. Lektor podá ke správnému řešení příkladů komentář, vysvětlí souvislosti a odpoví na dotazy posluchačů.

Vzhledem k značnému rozsahu problematiky se školení koná ve dvou dnech: 28. a 29.5.2018. Program je sestaven tak, aby bylo možno jednotlivé dny objednat samostatně.

První den - 28.5.2018 

1. Aktuální informace k vývoji legislativy v oblasti DPH 

2. Poskytování služeb  - obchod v EU, obchod se třetími zeměmi

 • Vnitrounijní obchod 
  • poskytování služeb osobám registrovaným/neregistrovaným k dani,
  • přijetí služby a související povinnosti.
 • Mimounijní obchod  
  • poskytování služeb, 
  • přijetí služby a související povinnosti. 

 3. Obchod se zbožím v EU

  • dodání zboží,
  • dodání zboží s instalací, 
  • přemístění obchodního majetku,
  • zasílání zboží,
  • pořizování zboží, 
  • třístranné obchody,
  • konsignační sklady.

4. Odpovědi na dotazy

Druhý den - 29.5.2018
Dovoz a vývoz včetně vazby na celní předpisy - viz samostatná pozvánka zde

Objednávka
Školení můžete objednat on-line zde.

Kapacita
Počet účastníků školení je omezen – příjemné prostředí, větší prostor pro Vaše dotazy! Po naplnění kapacity nemohou být další objednávky přijímány. Nebojte se rezervovat si své místo v dostatečném časovém předstihu, splatnost zálohové faktury bude stanovena na 10 dnů před datem konáním školení. Zrušíte-li svou účast nejpozději 2 pracovní dny před datem konání školení, zaplacený poplatek Vám bude vrácen v plné výši! 

 

Cena
1240 - 1440 Kč + DPH. Základní cena 1440 Kč + DPH je automaticky snížena na 1240 Kč + DPH při včasné objednávce, viz níže. V ceně je zohledněna delší doba trvání školení (od 9 do 16 hodin) a oběd.

Zaplacením výše uvedené ceny je hrazena nejen účast na školení, ale rovněž občerstvení včetně oběda (jedná se o celodenní školení, máte-li zájem o vegetariánský oběd, sdělte nám prosím tuto informaci e-mailem nejpozději 3 dny před konáním školení), psací potřeby a tištěné studijní podklady, jsou-li lektorem vypracovány.

Sleva při včasné objednávce
Každý posluchač, který si objedná toto školení do 22.5.2018, získá slevu 200 Kč z ceny školení bez DPH. Sleva bude automaticky uplatněna v on-line objednávce. Pro členy Komory certifikovaných účetních platí tato akce vždy, bez ohledu na datum objednání (KPV 6 hodiny, v objednávce prosím uveďte číslo certifikátu).

Místo konání
Dům kultury Akord, nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh, www.dk-akord.cz
Školení probíhají v nově zrekonstruovaných prostorách s WIFI připojením k internetu. Přímo v Domě kultury Akord lze využít i hotelové ubytování.
Spojení MHD: autobusem č. 27, 31, 41, 48, 77, 96 na zastávku SNP nebo tramvají č. 2, 6, 7, 11, 15 na zastávku KOTVA a 10 min. pěšky.
Parkování: za Domem kultury AKORD je dostatek neplacených parkovacích míst (parkoviště letního aquaparku). Před Domem kultury AKORD jsou placená parkovací místa (parkovací hodiny, 5 Kč/hod).

Organizátor školení
ECONOMIS CZ s.r.o.
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Bartušková - daňová poradkyně a certifikovaná účetní
telefon: 775 906 870, e-mail: info@economis.cz, informace a on-line objednávky: www.economis.cz
Adresa: Havlíčkovo nábřeží 2728/38, 702 00 Ostrava
IČO: 29462771, DIČ: CZ29462771, Spisová značka obchodního rejstříku: C 55271 vedená u Krajského soudu v Ostravě