Tento web používá k analýze návštěvnosti a poskytování funkcí sociálních médií soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ECONOMIS.CZ

Číslo školení: 1818 - Objednávka zde
Datum: 11.9.2018, 9.00 – 16.00h (prezence od 8.30h) 
Lektor: Ing. Jiří Klíma, daňový poradce, zkušební komisař Komory daňových poradců, člen představenstva Sdružení účetních a daňových poradců v Brně.


Program
Vybraná problematika daně z příjmů právnických osob se zaměřením na problémové a sporné otázky. Cílem školení je aplikace teoretických znalostí na příklady z praxe. Lektor podá ke správnému řešení příkladů komentář a vysvětlí souvislosti včetně vazby na účetnictví a daň z přidané hodnoty. Příklady nebudou stejné jako v minulém roce.

  • daňové náklady

  • nedaňové náklady

  • spojené osoby a cena obvyklá

  • vstupní cena majetku

  • opravy majetku

  • technické zhodnocení majetku

  • položky odčitatelné od základu daně

  • další aktuální problematika

  • odpovědi na dotazy posluchačů

Objednávka
Školení můžete objednat on-line zde.

Kapacita
Počet účastníků školení je omezen – příjemné prostředí, větší prostor pro Vaše dotazy! Po naplnění kapacity nemohou být další objednávky přijímány. Nebojte se rezervovat si své místo v dostatečném časovém předstihu, splatnost zálohové faktury bude stanovena na 10 dnů před datem konáním školení. Zrušíte-li svou účast nejpozději 2 pracovní dny před datem konání školení, zaplacený poplatek Vám bude vrácen v plné výši!  
Cena
1240 Kč + DPH. V ceně je zohledněna delší doba trvání školení (od 9 do 16 hodin) a oběd.  

Zaplacením výše uvedené ceny je hrazena nejen účast na školení, ale rovněž občerstvení včetně oběda (máte-li zájem o vegetariánský oběd, sdělte nám prosím tuto informaci e-mailem nejpozději 3 dny před konáním školení), psací potřeby a tištěné studijní podklady, jsou-li lektorem vypracovány.  

Místo konání
Dům kultury Akord, nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh, www.dk-akord.cz
Školení probíhají v nově zrekonstruovaných prostorách s WIFI připojením k internetu. Přímo v Domě kultury Akord lze využít i hotelové ubytování.
Spojení MHD: autobusem č. 27, 31, 41, 48, 77, 96 na zastávku SNP nebo tramvají č. 2, 6, 7, 11, 15 na zastávku KOTVA a 10 min. pěšky.
Parkování: za Domem kultury AKORD je dostatek neplacených parkovacích míst (parkoviště letního aquaparku). Před Domem kultury AKORD jsou placená parkovací místa (parkovací hodiny, 5 Kč/hod). 

Informace pro členy Komory certifikovaných účetních
KPV 6 hodin - v objednávce prosím uveďte číslo certifikátu.   

 

Organizátor školení
ECONOMIS CZ s.r.o.
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Bartušková - daňová poradkyně a certifikovaná účetní
telefon: 775 906 870, e-mail: info@economis.cz, informace a on-line objednávky: www.economis.cz
Adresa: Havlíčkovo nábřeží 2728/38, 702 00 Ostrava
IČ: 29462771, DIČ: CZ29462771, Spisová značka obchodního rejstříku: C 55271 vedená u Krajského soudu v Ostravě